درباره نیکا نیرو

شرکت مهندسی و بازرگانی نیکا نیرو قشم تأمین کننده پکیج های الکترومکانیکال از قبیل پمپ، فن و بلوئر و سیستم های بازیابی آب (فیلتر پرس) در صنایع معدنی ، فولادی، چوب و کاغذ، نفت و گاز، آب و انرژی مشغول به فعاليت بوده و در این راستا با شرکت های معتبر بین المللی ذیل دارای قرارداد نمایندگی و همکاری می باشد.
​​​​​​​
•    شرکت Andritz سازنده انواع پمپ های آب و پروسس از کشور اتریش
•    شرکت Stranich سازنده انواع فن و بلوئرهای فشار بالا و سیستم های غبارگیر از کشور ایتالیا
•    شرکت Atlantic تأمین کننده انواع پمپ ها و لوله های انتقال اسلاری از کشور انگلیس
•    شرکت Matec سازنده و تأمین کننده پکیج های بازیابی آب (شامل انواع تیکنر و فیلترپرس) از کشور ایتالیا

با توجه به شناخت و تجربه همكاران ما از صنايع مختلف ، سياست این شرکت به گونه اي بنا نهاده شده است كه علاوه بر تامين تخصصي تجهيزات مذكور در صنايع مختلف، با ايجاد گروهي از مهندسين با تجربه در انتخاب بهينه تجهيزات و با تمركز بر نكات مهم مهندسي در طراحي و انتخاب محصول هميار و مشاور كارفرمايان محترم باشد.

شرکت مهندسی بازرگانی نیکانیرو توسعه همه جانبه و پایدار را لازمه بالندگی و بقاء خود می داند. لذا جهت دستیابی به این مهم و در راستای جلب رضایت « مشتریان و سایر ذینفعان، مدیریت و کارکنان گروه » چشم انداز و ارزشهای سازمانی را تدوین نموده و با هدفمند نمودن تمامی عملیات و اقدامات سازمانی، دستیابی به الزامات مندرج در این اسناد را وظیفه خود می داند.

چشم انداز ، ماموریت و ارزشهای سازمانی

شرکت نیکانیرو قشم مصمم است با كاربرد سیستم های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتكاء بر نیروی انسانی كارآمد، روزآمد نمودن تكنولوژی و ایجاد محیطی پاك و ایمن، ارتقاء كمی و كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقق بخشیده و اولین برند برتر در زمینه تأمین تجهیزات صنعتی درایران باشد.

چشم انداز

ماموریت

شرکت نیکانیرو قشم مصمم است با كاربرد سیستم های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتكاء بر نیروی انسانی كارآمد، روزآمد نمودن تكنولوژی و ایجاد محیطی پاك و ایمن، ارتقاء كمی و كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقق بخشیده و اولین برند برتر در زمینه تأمین تجهیزات صنعتی درایران باشد.

ارزشهای سازمانی

ارزش های سازمانی این مجموعه شامل هدفمندی، کیفیت، بهبود مستمر، بها دادن به ذینفعان، مشتری مداری، کار تیمی، توجه به اخلاقیات در کار، یادگیری، نتیجه گرایی و ... می باشد.

رویکرد کاری شرکت نیکا نیرو

پروژه های جدید

تجربه ی ما از ارتباط نزدیک و مستمر کارشناسان فنی شرکت نیکانیرو با مشتریان خود حاصل گردیده. ما همیشه جهت درک نیازهاو الزامات مشتریان خود در پروژه های جدید به دنبال ارائه بهترین و ارزشمندترین راه حل ها بوده ایم .

​​​​​​​​​​​​
شرکت نیکانیرو به پشتوانه دانش فنی و تجربیات شرکای تجاری خود که همگی از سازندگان معتبر بین المللی بوده، کوشیده تا در جهت جلب اطمینان تمامی کارفرمایان خود از بهترین و اقتصادی ترین راه حل های مهندسی کارخانه های سازنده خود و همچنین تیم فنی مستقر در منطقه بهره برده و در این راستا نکات کلیدی راسرلوحه کار خود دارد.

نکات کلیدی
​​​​​​​

•  انتخاب راه حل مناسب جهت تطابق با نیاز پروژه
• ارائه پیشنهاد فنی دقیق به همراه پشتیبانی فنی مناسب
• ارائه پیشنهادات اقتصادی در راستای صرفه جویی انرژی و متناسب با بودجه ی پروژه
• حضور و ارتباط مستمر با تیم فنی و بازرگانی کارفرمایان ، پیمانکاران و مشاوران پروژه توسط نیروهای متخصص

پروژه های جایگزینی

با به پایان رسیدن عمر مفید تجهیزات مکانیکی (از قبیل پمپ، فن و ...) در صنایع مختلف، مدیران ارشد بخش های مهندسی و تعمیرات این مجموعه ها را درگیر چالش جایگزینی تجهیزات و یا مهندسی معکوس آنها با شرایط عملکردی یکسان و یا بهبود یافته می نماید.
از این رو شرکت نیکا نیرو به پشتوانه دانش فنی و تجربه بالغ بر یک قرن شرکای تجاری خود فارغ از اینکه تجهیز مکانیکی قبلی از چه برند و بر اساس کدامین استاندارد طراحی و ساخته شده باشد، امکان جایگزینی آن تجهیز را بدون نیاز به اعمال تغییرات اساسی در شرایط فعلی فراهم می نماید.
​​​​​​​فرایند جایگزینی پیشنهادی از طرف این مجموعه با رویکردحفظ پارامترهای اصلی و بهبود پارامترهای عملکردی با اصل صرفه جویی در مصرف انرژی و برگشت سرمایه در کوتاه ترین زمان ممکن صورت  می پذیرد.

نکات کلیدی

• حضور در محل کارخانجات شرکت های متقاضی جهت تنظیم گزارش از نحوه عملکرد و پایش وضعیت تجهیز مکانیکال موجود
• ارتباط مستقیم با تیم مهندسی و طراحی کارخانجات سازنده
• ارائه گزارش مصور مبنی بر نحوه استقرار، گزارش عملکرد و نظرات بهره بردار از تجهیزات مکانیکال به کارخانه سازنده
• افزایش راندمان و عملکرد پکیج پیشنهادی با حفظ مشخصات ابعادی​​​​​​​

شرکت مهندسی و بازرگانی نیکا نیرو قشم

©  کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نیکانیرو می باشد
نشانی: ​​​​​​​​​​​​​​بلوار نلسون ماندلا (جردن) ، کوچه عاطفی غربی ، پلاک 55 ، واحد 11 طبقه سوم​​​​​​​
تماس باما:
تلفن : 7890 20 26 ( 21 ) 98+
         1304 20 26 ( 21 ) 98+
فکس: 0013 23 26 ( 21 ) 98+

محصولات
لینک های مرتبط